Mededeling.

Kerres Transport Groep BV bestaat uit een groep bedrijven welke gespecialiseerd zijn in de logistieke dienstverlening zoals geconditioneerd vervoer, winkeldistributie, nachtdistributie, pakketvervoer, palletvervoer, spoedtransport, beurstransport én consultancy.

Sinds 2017 maakt Piet Spoed Maastricht/Venlo deel uit van de groep.

Om de eenduidigheid en een uniforme uitstraling te bevorderen, menen wij er goed aan te doen om alles via een centraal systeem aan te sturen en Piet Spoed Maastricht/Venlo in dit systeem op te nemen.

Op deze website kunt u zien welke mogelijkheden wij bieden binnen de transportsector én kunt u tevens op de hoogte blijven van onze nieuwste ontwikkelingen. Tot 1-8-2019 dient u pakketvervoer nog via de site www.pietspoed.nl te boeken. Per 1-8-2019 kunt u uw pakketten en pallets ook inboeken via www.kerresgroep.nl.

Deze site wordt op korte termijn uitgebreid.

Algemeen/Planning
De onderstaande emailadressen zijn niet meer van toepassing:
info@pietspoed.nl
planning@pietspoed.nl
planningpakketten@pietspoed.nl

Deze dienen gewijzigd te worden in:
psm@kerresgroep.nl

T: +31 (0)88 744 0766

Administratie

Administratieve/correspondentie:
administratie@kerresgroep.nl

Facturen:
facturen@kerresgroep.nl

T: +31 (0)88 744 0745

Persoonlijk
Directie
Jos Kerres
E: jos.kerres@kerresgroep.nl

Machiel Kerres
E: machiel.kerres@kerresgroep.nl

Administratie/HRM
Joan Kerres
E: joan.kerres@kerresgroep.nl

Contact.

Laat een bericht achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.